Košík 0 Kč

 

Spařovací kotle

Pokud vás již omrzelo stále dokola uklízet neskutečně zaneřáděnou kuchyni při pravidelné porážce vámi chované drůbeže, zjednodušte si svou práci spařovacím kotlem. Pomocník, který si za vás ušpiní ruce a nepříjemnou, málo oblíbenou práci odvede sám. Na vás zbude pouze stisknout tlačítko.

Spařovací kotle svými parametry uspokojí nejen drobného chovatele, ale po zvolení vhodné velikosti ho hravě využijí i majitelé menších, rodinných farem. Námi nabízené kotle připraví na proces finálního škubání veškerou vodní i hrabavou drůbež a použitý kvalitní, nerezový materiál vám zajistí příjemně dlouhou životnost s minimální provozní péčí.  

Pevně věříme, že vás naše nabídka Kurníkáře zaujme natolik, že rozšíříte řady našich spokojených zákazníků o produkty tvořené na míru přímo vám, našim zákazníkům.

Expeduji ihned
Doprava zdarma

Elektrický kotel na spaření drůbeže 70 litrů

Nepostradatelný elektrický pomocník, který vám ušetří práci, čas a spoustu nervů při škubání vodní i hrabavé drůbeže.10 999 Kč

- +

Expeduji ihned
Doprava zdarma

Elektrický kotel na spaření drůbeže 120 litrů

Nepostradatelný elektrický pomocník, který vám ušetří práci, čas a spoustu nervů při škubání vodní i hrabavé drůbeže.13 999 Kč

- +