Košík 0 Kč

 

Voliéry

Vysokou náklonnost a zakořeněný obdiv k ptačí společnosti, musíme hledat hluboko v naší historii. Již od raného středověku bylo sokolnictví nedílnou součástí tehdejšího života a láska k těmto ušlechtilým tvorům nás doprovází dodnes. Je pravdou, že druh i velikost chovaných opeřenců se s postupem času výrazně změnil, ovšem tato skutečnost nic nemění na faktu, že ptačí přítomnost v našich domácnostech je stále velice častá a oblíbená.

Ať chováme drobného kanárka pro vlastní potěchu, upovídaného Žaka pro rozptýlení samoty, nebo poštolku k občasným výletům do okolní krajiny, všichni máme na srdci bezpečnost a spokojenost našich chovanců.

Voliéra, bezpečné a příjemné útočiště pro vaše větší i menší opeřené miláčky, s možností umístění vlastní ptačí budky, bidýlka, a nepřeberného množství různých mističek, koupátek a dalších ptačích drobností. Širokou nabídku prostorných voliér, ptačích klecí i přepravních boxů naleznete právě na našem Kurníkáři.

Vyprodáno

Voliéra velikost S

Voliéra pro okrasné ptactvo a papoušky bude ozdobou každého dvora nebo zimní zahrady.2 750 Kč

- +

Expeduji ihned

Voliéra velikost M

Voliéra, které poskytne ptákům prostorné ubytování a zároveň bude i pýchou vaší zahrady.4 150 Kč

- +

Doprava zdarma
Expeduji ihned

Voliéra velikost L

Díky svým rozměrům je naše ptačí voliéra L velkorysým modelem, který dává vašim ptákům dostatek prostoru a čerstvého…7 150 Kč

- +

Expeduji do týdne

Voliéra pro ptáky Natalia 6 stran

Netradiční designové řešené venkovní šestiboké voliéry pro všechno okrasné ptactvo.16 319 Kč

- +