Košík 0 Kč

 

Škubačky

Pohráváte si již delší dobu s myšlenou o obnově dědečkova původního slepičího chovu? Případně již zaběhlý chov, čítající desítky drůbežích jedinců vlastníte, ale pravidelná, každoroční porážka vám stále nahání husí kůži?

S nákupem námi nabízené škubačky si pořídíte nejméně jedny ruce navíc. Obrovský, bubnový pomocník za vás vykoná nepříjemnou, ne zcela vyvoněnou práci, a věřte, že se ho po osvojení několika jednoduchých postupů, již nikdy nevzdáte.

Námi nabízené škubačky svými parametry splňují potřeby ke škubání veškeré vodní i hrabavé drůbeže a jistě je ocení nejen drobní chovatelé, ale s výběrem vhodné velikosti si poradí i rodinná farma. Pevně věříme, že vás naše nabídka zaujme natolik, že rozšíříte řady našich spokojených zákazníků a jednou z nabízených škubaček zdokonalíte svůj chov i Vy.

Expeduji do týdne
-30%

Bubnová škubačka 40 cm

Elektrická bubnová škubačka o průměru 40 cm na škubání menší drůbeže. Vhodná do malochovu nebo pro menší rodinnou firmu.

12 999 Kč
8 999 Kč

- +

Vyprodáno
-28%

Bubnová škubačka 50 cm

Elektrická bubnová škubačka o průměru 50 cm na škubání větší drůbeže. Vhodná pro domácí použití nebo pro menší rodinnou…

13 999 Kč
9 999 Kč

- +

Vyprodáno

Bubnová škubačka 65 cm

Elektrická bubnová škubačka o průměru 65 cm na škubání větší hrabavé i vodní drůbeže. Vhodná pro domácí použití ale i…16 999 Kč

- +