Košík 0 Kč

 

Líhně a inkubátory

Líhně se v posledních desetiletích staly nedílnou součástí výbavy téměř každého chovatele. Není důležité, zda chováte slepiček pět, nebo hejno čítající 30 slepic, kachen a krůt. Pokud se vám drůbež stala srdeční záležitostí, jistě si nenecháte ujít možnost sledovat klubání žlutých hlaviček. Kde jinde tento úžasný proces sledovat, než právě ve vlastní líhni. Čirá a průhledná víka dopřejí krásný výhled vám a nerušený vývoj kuřátkům uvnitř, aniž bychom neustálým otvíráním líhně vystavovali vajíčka nebezpečným teplotním a vlhkostním změnám.

Dnešní inteligentní, zcela automatické líhně s integrovanými mikropočítači, za vás pohlídají nejen teplotu a vlhkost, navíc pravidelně vejce otáčí, čímž docílíte nejvyššího možného procenta úspěšně vylíhnutých kuřat.

Přestože je proces líhnutí pod kvočnou zcela přirozený a věky prověřený, ne každý si dnes luxus v podobě kohouta může dovolit. Přeci jen se jedná o tvora hlučného a do jisté míry dominantního.

Expeduji do týdne
-18%

Skříňová automatická líheň 176 vajec

Skříňová, zcela automatická, velice prostorná líheň s možností využití integrované dolíhně, na všechny druhy vajec, s…

16 590 Kč
13 529 Kč

- +

Expeduji do týdne

Skříňová automatická líheň 352 vajec

Plně automatická líheň, vybavena integrovaným počítačovým systémem, s vysoce přesným tepelným a vlhkostním senzorem.14 619 Kč

- +

Další zboží v této kategorii