Sklopec skládací oboustranný velikost S

Kód zboží: 509
Hmotnost: 3 kg

  • Dnes sleva 50 Kč na celý sortiment - kód: rijen50

Nejprodávanější sklápěcí past vyrobena z oceli pro odchyt nebezpečných potkanů, krys a jiných hlodavců. Celý popis
Skladem
1 199 Kč

Další varianty produktu

Velikost S
Velikost M
Velikost L

Oboustranný sklopec skládací S

Zjistili jste, že máte doma, na dvorku nebo ve stodole nezvané sousedy v podobě malých myšek? Je na čase přemýšlet o jejích odchytu, aby Vám časem nepřerostly přes hlavu. Úplně jednoduché to nebude, ale my budeme rádi nápomocní v rámci naších možností. Jedové nástrahy se zdají být jako nejjednodušší řešení, ale bohužel také pouze jako dočasné. Myši jsou velmi chytrá stvoření, a tak pokud vidí, že jedinec, který byl vyslán na průzkum pojde, ostatní už se návnady ani nedotknou. Další jejích nevýhodou je omezené použití, pokud v jejích blízkosti se mohou vyskytnout malé dětí nebo domácí mazlíčci. 

A tak zde nastupují generacemi prověřené sklopce a pasti. Systém myších pastiček je velmi jednoduchý a pro většinu i dobře známý. Fungují na bázi pružiny, kdy na návnadu nalákaný hlodavec bude uvnitř sklopce uvězněn. Nástrahy klademe důsledně, až do úplného vyhynutí rozmnožených hlodavců.

Parametry sklopce:

  • Rozměr: 100 x 25 x 20 cm.
  • Materiál: Mříž z ocele.
  • Průměr drátu: 2,4 mm.
  • Použiti: Myši, potkaní, krysy, kuny, lasičky.
  • Hmotnost: 3 kg.

Výhody sklopce:

  • Zabudovaný systém zámkových dvířek včetně klíče funguje na bázi nášlapného uzavírání vchodu sklopce. Zevní dvířka vchod uzavřou a pojistí proti náhodnému otevření a díky tomu zvíře uvězněné uvnitř, nemá možnost z pasti uniknout ani při náhodném přetočení sklopce. Mádlo pomůže s bezpečnou přepravou odchyceného hlodavce.


Copyright © 2020 Kurnikar.cz